Вітаємо переможців II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

з природничих, технічних і гуманітарних наук із галузі

«Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції»

Ларіонов
6 квітня 2017 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016-2017 н. р. із галузі «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції».
Пленарне засідання конференції урочисто відкрив проректор з наукової роботи ХДУХТ, д. т. н., проф. Михайлов В. М., який привітав учасників та побажав усім фіналістам успішного захисту своїх робіт.
У II тур конкурсу за секцією «Інноваційні технології у харчовій промисловості та ресторанному господарстві» із 95 робіт, надісланих з вищих учбових закладів усієї України, було відібрано 54 роботи, 13 робіт вийшли у фінал конкурсу, серед яких дві роботи студентів ОНАХТ.
Студент 4 курсу, факультету ТХППКЗЕіТ Ларіонов І. М. з роботою «Використання технології Souse Vide у виробництві кулінарних виробів з м’яса птиці» (науковий керівник – к. т. н., доцент кафедри технології м’яса, риби і морепродуктів Солецька А. Д.) успішно захистив свою роботу на пленарному засіданні конференції і отримав диплом I ступеня.
Магістри факультету ТЗХКВКіБ Кушнір Ю. Р. і Паламарчук Б. В. з роботою «Удосконалення технології вафельних виробів з використанням пребіотиків» (науковий керівник – к. т. н., доцент кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Коркач Г. В.) отримали диплом III ступеня.
Ми пишаємось високим рівнем наукових робіт, які було виконано у стінах нашої Академії, підготовкою студентів, що достойно захистили свої роботи і відстояли перемогу у II турі конкурсу та щиро вдячні науковим керівникам за високий професіоналізм у підготовці переможців.
Також хочеться висловити вдячність організаторам підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за гостинність та теплу, дружню атмосферу наукового свята.
 Паламарчук
     small_Larionovsmall_Soletskasmall_Кушнірsmall_Паламарчукsmall_Коркач