Історія інституту

Історія створення інституту, обґрунтування і потреба.
В ювілейному 2012 році були створені чотири інститути, які об’єднали вікові традиції і сучасні інновації, головною метою функціонування яких є широкомаштабне впровадження освітньої моделі кращих європейських університетів: від отримання знань – до науково обгрунтованого їх застосування. Всім чотирьом інститутам за одноголосним рішенням членів Вченої Ради академії присвоєно імена видатних промислових діячів і науковців, які мають безпосереднє відношення до долі нашої академії.

Як змінювалася структура інституту
Технологічний інститут харчової промисловості ім. М. В.  Ломоносова об’єднав факультети «Технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива», «Технології харчових продуктів, парфумерно-косметичних засобів, експертизи та товарознавства», «Технології вина та нанобіотехнологій» та «Інноваційних технологій харчування, ресторанно-готельного та туристичного бізнесу». М. В. Ломоносов першим із російських вчених ще в середині ХVIII століття займався теоретичними дослідженнями в області створення ефективних млинів, вніс неоціненний внесок у розвиток уявлень про їжу в світлі досягнень хімії та механіки. Його ім’я носив Одеський технологічний інститут харчової промисловості з 1968 по 1994 роки. Сьогодні славне ім’я «Ломоносівців» ще не забуто, а історична справедливість відновлена.

Керівники інституту.

У 2012-2015р директором Технологічного інституту харчової промисловості ім. М. В. Ломоносова була призначена доктор технічних наук , професор Ткаченко Наталія Андріївна
Були визначені основні напрями наукової діяльності інституту і організовані наукові школи.

НА

З 15 травня 2015р в. о. директора Технологічного інституту харчової промисловості ім. М. В. Ломоносова призначена доцент кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів, кандидат технічних наук Солоницька Ірина Валеріївна.

ИВ