Чудовий подарунок до Нового 2018 року

Чудовий подарунок до Нового 2018 року зробили нашій Академії студенти Технологічного інституту харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова зі своїми науковими керівниками – це перемога у конкурсі «Харчові технології 2018»! Конкурс був ініційований благодійним Фондом Бориса Колеснікова для студентів спеціальностей, пов’язаних з харчовими технологіями. Його мета – надати підтримку креативним і цілеспрямованим студентам профільних ВНЗ, дати експертну оцінку їх стартапам і розробкам, стимулювати їх до розвитку харчової галузі України.
У фіналі студенти-технологи захищали свої проекти перед експертним журі конкурсу, який відбувся 20 грудня 2017 року на базі Національного університету харчових технологій. Членами експертного журі були – директор м’ясокомбінату компанії «АПК Інвест» Іван Башкир, начальник виробничого відділу компанії «Конті» Тетяна Курчаева, генеральний директор компанії «Артвайнері» Ігор Толкачов і директор з виробництва «Артвайнері» Людмила Поваляєва.
На конкурс було представлено біля 800 робіт з харчових технологій зі всіх технологічних ВНЗ України, але тільки 73 увійшли у фінал конкурсу. 11 робіт – з Одеської національної академії харчових технологій. За вимогами фіналу, презентації готували за двома напрямками на вибір: презентація самого себе, як лідера і презентація свого бізнес-проекту за науковим напрямом. Нашими найкращими студентами було підготовлено, спільно з науковими керівниками, 10 презентацій для участі у фіналі. 21 грудня 2017 року відбулося нагородження переможців конкурсу «Харчові технології 2018» сертифікатами на поїздку на міжнародну кондитерську виставку «ISM2018» в Німеччину, м. Кельн. Переможцями стали студенти факультету зерна та зернового бізнесу: Аксьонов П. Е., Моргунова Ю. В., Загородня В. А., Шульга А. Р., Савенко К. В., Паламарчук Б. В. та студентка факультету вина та туристичного бізнесу: Чернишова М. В.
Уже у січні, під час відвідування експозиції «ISM 2018», яка відбудеться 29-31 січня в Німеччині, м. Кельн, студенти ОНАХТ ознайомляться з новинками харчової галузі – технікою, товарами, інноваціями.
Щиро вітаємо і будемо чекати наших переможців з новими знаннями і досвідом, які їм знадобляться для впровадження своїх бізнес-стартапів у майбутньому. Ми переконані, що ті можливості, які надає наша Академія, зробить їх успішними і реалізованими у житті.
Дякуємо благодійному Фонду Бориса Колеснікова і особисто Борису Колеснікову за надані перспективи для талановитої та обдарованої молоді.
Директор ННТІХП ім. М.В. Ломоносова
к.т.н., доцент Солоницька І.В.