Анонс 5 сесії Міжнародної Школи Кормів (ISF)

6

В травні-червні 2017 року на базі пансіонату “Еллада”, розташованому в Затоці, мальовничій курортній зоні північного Причорномор’я заплановано проведення 5 сесії Міжнародної Школи Кормів. Ініціатором створення цієї школи є кафедра технології комбікормів і біопалива Одеської національної академії харчових технологій. ISF була організована за підтримки асоціацій “Союз кормо-виробників України”, “Союз птахівників України”.
Ідея цієї школи – узагальнення світового досвіду в галузі наукових досліджень і практики виробництва та використання преміксів і комбікормів, проведення професійних тренінгів, спрямованих на оволодіння сучасними знаннями і навичками оцінки якості кормових засобів, добавок, преміксів і комбікормів, розрахунку рецептів преміксів і комбікормів, оцінки ефективності технологічних процесів їх виробництва.
До складу Вченої Ради Міжнародної Школи Кормів увійшли такі відомі вчені в галузі дослідження, виробництва та використання комбікормів, як Пітер Сурай, Іван Панін, Богдан Єгоров, Йованка Левич, Анатолій Левицький, Федір Марченков і багато інших.